NAWET 40% TANIEJ NIŻ W ASO
KORZYSTASZ ILE CHCESZ

NIE TRACISZ GWARANCJI NA SAMOCHÓD

1000 SERWISÓW MOTO W POLSCE

1 NUMER TELEFONU

12 MIESIĘCY GWARANCJI

NIE CZEKASZ
W KOLEJKACH

 

W RAMACH AUTO CONCIERGE HPC24 OTRZYMASZ:

 • Pełne wsparcie i opiekę dla swojego prywatnego samochodu - nawet, jeżeli nie używa go do pracy

 • Dedykowanego opiekuna - nasi Klienci obsługiwani są przez wykwalifikowanych doradców, którzy zawsze pomogą i podpowiedzą

 • Jeden numer kontaktowy na infolinię w całej Polsce (22 133 98 98, 22 135 10 10)

 • Dostęp do sieci 1000 serwisów flotowych w całej Polsce - 80% wizyt serwisowych umawianych jest w ciągu 3 dni, nasi Klienci nie czekają w kolejkach a zamówione części są w serwisie. 

 • Rabaty na usługi serwisowe i części

 • Powiadomienia o kończących się terminach ubezpieczeń i badań technicznych - to my pilnujemy, żeby pracownik miał sprawny samochód, zrobiony na czas przegląd oraz wykupioną polisę OC

 • Konto w portalu do obsługi pojazdów i komunikacji z HPC24 - Klienci mogą sami zarządzać swoimi samochodami, umawiać wizyty, akceptować kosztorysy napraw i rozliczać się z nami - wszystko przez Internet

 • Możliwość rozłożenia płatności za naprawę na raty - przy realizowaniu płatności możesz wybrać opcję rozłożenia płatności na raty (płatności ratalne raty obsługuje Alior Bank i mBank)

 • 12-miesięczną gwarancję na dokonane naprawy i wymienione części - wszystkie naprawy dokonywane w naszej sieci serwisów objęte są roczną gwarancją

 • Naprawy w dedykowanej sieci serwisów wg standardów (rygoru technologicznego) ASO, nawet do -40% taniej niż w ASO - oznacza to, że naprawy wykonujemy wg zaleceń producenta pojazdu i ciągle kontrolujemy jakość - dzięki temu Klienci nie tracą gwarancji na samochód (jeżeli ją posiadają)

 • Pełen podgląd z historią zgłoszeń, napraw i przeglądów z uwzględnieniem wycen i terminów wykonania 

 • Bezgotówkowe rozliczenia - za naprawy Klient zapłaci przez swoje konto w serwisie www.hpc24.pl lub płatnościami online

TAŃSZE PALIWO DO PRYWATNEGO SAMOCHODU

W ramach AUTO CONCIERGE HPC24 Twoi pracownicy mogą również otrzymać pracownicze (dla konsumentów) gotówkowe karty paliwowe LOTOS, które obniżają cenę paliwa nawet do   16 groszy na litrze! Jest to wspólny program pracowniczy przygotowany przez naszych partnerów - Grupę LOTOS S.A. oraz HPC24 ("Tankuj z korzyściami")

Są to karty dedykowane dla naszych Klientów ii służą do rabatowania prywatnych wydatków na paliwo (tankowanie do prywatnego samochodu). Za każde tankowanie, po naliczeniu rabatu, płacisz samodzielnie gotówką albo kartą płatniczą. Oprócz paliwa karta oferuje rabaty na zakupy w Cafe Point (gastronomia -10%), myjnię (-15%),  oleje i płyny do spryskiwaczy (-10%)

Kto może wziąć udział w akcji TANKUJ Z KORZYŚCIAMI?
Każdy Klient HPC24, który posiada aktywną usługę HPC24 (np. Pakiet Serwisowy MOTO, Pakiet Medyczny, kartę podarunkową, ...).

 

W jaki sposób może skorzystać z akcji ktoś, kto nie jest Klientem HPC24?
Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy a następnie poczekać na kontakt naszego konsultanta, który skontaktuje się z Państwem i przedstawi warunki uczestnictwa w programie "Tankuj z korzyścisami"

Kontakt - AUTO CONCIERGE HPC24 
Proszę o informacje o:

Usługa jest realizowana przez
Horizon Personal Care sp. z o.o.
Ul. Pańska 96 / 83 (Pańska Plaza), 00-837 Warszawa, NIP 5272816178; REGON 367976372

Horizon Personal Care spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000689094 przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. 

© 2019 by HORIZON PERSONAL CARE SP. Z O.O.